Екскурсія до м. Полтава

Цікавою екскурсією розпочались весняні канікули для учнів 5-А та 5-Б класів. Діти відвідали одне з найколоритніших міст нашої країни – Полтаву.
Під час екскурсії діти побачили безліч цікавих місць: музей М. Коцюбинського, Білу Альтанку; також прогулялися дивною Диканькою, ознайомились з витворами українського гончарства в с. Опішня. А відвідування музею українського весілля викликало найбільш яскраві емоції. Особливістю музею є цікаві предмети побуту, красивий текстиль, вишивка ручної роботи, фотографії, килими, ковдри, меблі та багато іншого, що оточувало жителів України в 17-19 століттях. Працівники музею разом з дітьми розіграли весільну процесію з усіма супутніми звичаями - піснями, жартами та віршами.

/Files/images/2017_2018/12.jpg /Files/images/2017_2018/18.jpg