Методичне об'єднання вчителiв англiйської мови

/Files/images/139s_vu_Герасимова Л.И._уая_09 copy.jpgГерасимова Людмила Іллівна, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, працює над методичною проблемою «Варіативність та індивідуалізація навчання», педагогічний стаж - 41 рік
/Files/images/139s_vu_Азарова Т.А._уая_09 copy.jpgАзарова Тетяна Андріївна спеціаліст І категорії, працює над методичною проблемою «Граматичні правила та їх застосування в навчальному процесі»,

/Files/images/139 -Карпова.png

Карпова Тамара Миколаївна спеціаліст І категорії, працює над методичною темою «Ігрові форми навчальної діяльності. Моніторинг оволодіння навичками іноземної мови учнями 9-11 класів».
/Files/images/noviy_dizayn_kvten/ГЕРМАН.jpg Герман Олена Сергіївна

спеціаліст ІІ категорії, працює над методичною темою «Робота в парах, групах на уроках англійської мови».

/Files/images/2017_2018/+Савілова.jpg Савілова Катерина Володимирівна, спеціаліст, викладає англійську мову у початкових класах

/Files/images/2016_2017/Ткаченко Л.І..jpg Ткаченко Людмила Іванівна
вчитель англійської та німецької мови, спеціаліст І категорії

/Files/images/2017_2018/+Ткаченко.jpg Ткаченко Вікторія Вікторівна, спеціаліст ІІ категорії, викладає англійську мову

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО

"Людина, яка не володiє iноземною мовою - не володiє i своєю."

Вольфган Гьотте

“Секрет навчання – це повага до учня”

Емерсон

СТРАТЕГІЧНА МЕТА МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ

Основною метою навчання іноземним мовам є формування в учнів комунікативної компетенції, розвиток умінь використовувати іноземну мову як інструмент у діалозі культур і цивілізацій сучасного світу.

Іноземна мова є важливим засобом міжкультурного спілкування, вона сприяє вербальному порозумінню громадян різних країн, забезпечує такий рівень їхнього культурного розвитку, який дозволяє вільно орієнтуватись і комфортно почуватися в іншомовному середовищі.

Головна мета роботи МО – розвиток особистості випускника, який володіє творчим потенціалом і який уміє його реалізувати в повній мірі, особистості, яка здатна адаптуватись до світу, що швидко змінюється, та усвідомлює своє місце у цьому світі.

ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРЕМОГИ

МЕТОДИЧНI НОВИНКИ З АНГЛIЙСЬКОЇ МОВИ

Пiдручник для школи I ступеня : “Have Fun” (Л.В.Калініна, І.В.Самойлюкевич) – Pupils Book, Workbook.

Пiдручники для школи II : «Ми вивчаємо англійську мову» (А.М.Несвіт) – site: www.cnml.com.ua;

e-mail: books@cnml.com.ua

Pearson Test of English (PTE) – «Міжнародний досвід оцінювання навичок усного мовлення з іноземної мови учнів молодшого шкільного віку» (такий екзамен можна скласти 19.05.2012, реєстрація до 17.04.2012) – тест 10 хв. Подробиці можна одержати за адресою: alexandr.chebotaryov@gmail.com та за телефоном: 067 – 578 – 21 – 55067 – 578 – 21 – 55 (Чеботарьов Олександр Васильович – регіональний представник «Пірсон Ед'юкейшн»).