ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

ПЕРШІ ЗБОРИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ /Files/images/frsova_so/_gdvOx1HYnQ.jpg

ВІДПОВІДІ НА НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ

*Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку

Для організації навчання у «Школі майбутнього першокласника» заздалегідь підготуйте дитині:

1. Бейджик (бажано зі стрічкою) із зазначенням прізвища (маленькими літерами) та імені (великими літерами) своєї дитини.

/Files/images/Бейдж.JPG

2. Пенал з :

- кольоровими олівцями (6 кольорів);

- 2 синіх ручки;

- простий олівець;

- гумка.

3. Папку з 15 файлами у твердій обкладинці.

4. Зошит у клітинку.

Залучіть до придбання цих речей обов’язково свою дитину, дозвольте їй самій вибрати олівці, ручки та чудернацьку гумку. Повірте, їй буде приємно взяти участь у виборі картинки на обкладинці зошита, самій зібрати пенал. Але пам’ятайте, що все повинно бути не тільки красивим для дитини, але й не зашкодити їй!

/Files/images/2015_2016_nr/сумка.png Напередодні проведення занять укладіть все у папку з ручками і не забудьте приготувати змінне взуття.

Чекаємо на зустріч!