Повернутися до звичайного режиму

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧНІВ ПІЛЬГОВОГО КОНТИНГЕНТУ

25 ГРУДНЯ 2017 РОКУ 17 УЧНІВ ПІЛЬГОВОГО КОНТИНГЕНТУ ВІДВІДАЛИ РАЙОННЕ НОВОРІЧНЕ СВЯТО ПІД ПАТРОНАТОМ ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ МОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТОВКУНА О.М. ТА НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ Д.В. СВЯТАША І В.Ю. МИСИКА ТА ОТРИМАЛИ СОЛОДКІ НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ

/Files/images/2017_2018/нр1.jpg

19.12.2017 року 5 учнів пільгового контингенту відвідали районне свято до Дня Святого Миколая під патронатом голови Адміністрації Московського району Харківської міської ради Товкуна О.М. та народних депутатів України Д.В. Святаша і В.Ю. Мисика та отримали солодкі новорічні подарунки
/Files/images/2017_2018/IMG-bb8a582309b27fe582014d95bc16c89b-V.jpg

/Files/images/2017_2018/катання.jpg

/Files/images/2016_2017/2017_оголош.jpg

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

Закон України "Про охорону дитинства".

Закон України "Про забезпечення організаціно-правових умов соціального захисту С та ПБП".

Закон України "Про попередження насильства в сім`ї".

Закон України "Про позашкільну освіту".

Закон України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України".

Закон Укураїни "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС".

Закон України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам".

Постанова КМУ "Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини багатодітної сім`ї"

Конвенція ООН про права дитини

Закон України "Про загальну середню освіту"

Наказ Міністерства освіти і науки України "Щодо захисту законних прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"