СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧНІВ ПІЛЬГОВОГО КОНТИНГЕНТУ

/Files/images/2017_2018/катання.jpg

/Files/images/2016_2017/2017_оголош.jpg

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

Закон України "Про охорону дитинства".

Закон України "Про забезпечення організаціно-правових умов соціального захисту С та ПБП".

Закон України "Про попередження насильства в сім`ї".

Закон України "Про позашкільну освіту".

Закон України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України".

Закон Укураїни "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС".

Закон України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам".

Постанова КМУ "Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини багатодітної сім`ї"

Конвенція ООН про права дитини

Закон України "Про загальну середню освіту"

Наказ Міністерства освіти і науки України "Щодо захисту законних прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"