Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/ukrvers/images.jpg

Адміністрація та педколектив

ХЗОШ № 139 запрошує

Вашу дитину на навчання до

,,Школи майбутнього першокласника”.

Мета занять– створення передумов для успішного засвоєння предметів шкільного курсу, а це :
- розвиток фонематичного слуху, зорового сприймання;
- розвиток уваги, спостережливості, уяви;
- формування осмислених знань;
- розвиток мовленнєвої компетенції;
- забезпечення психологічного здоров’я майбутнього першокласника.
На кожному занятті особлива увага звертається на те, як дитина сидить за партою, тримає ручку, практично виконує вказівки вчителя, дитина навчається основним правилам поведінки у школі під час уроку та перерви.
Відвідування "Школи майбутнього першокласника" – це яскрава нагода заздалегідь познайомитися з майбутнім вчителем вашої дитини, отримати корисні поради та рекомендації, створити сприятливі умови для адаптації майбутнього школяра, адже проводять заняття досвідчені вчителі початкових класів, майбутні вчителі 1-х класів, та практичний психолог. Заняття проходять у супроводі мультимедійного устаткування.

/Files/images/ukrvers/DSCF2385.JPG