ДИТЯЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СОНЯШНИК"

/Files/images/ukrvers/+22.JPG

Девіз

«ТВОРИ, СПОСТЕРІГАЙ, ШУКАЙ І СВІТ НАВКОЛО ПІЗНАВАЙ!»

Емблема організації

/Files/images/01_Герб.jpg

Гімн

Про калину пісня лине, до неба злітає.

Гей, родино, Україна веселкою грає.

Синє небо обіймає золоті роздоли,

Нас чекає, зустрічає веселкова доля.

ПРИСПІВ:

Хай у кожному серці,

Наче сонячна мрія,

Розквітає веселка

На добро і надію (2 р.)

Понад світом дивоцвітом веселка іскриться.

Будем дбати, шанувати прадавні криниці:

Ярославові поради, Кобзареве слово,

Честь козацької громади, солов’їну мову.

ПРИСПІВ

/Files/images/ukrvers/++PA130828.JPG

СТАТУТ ДИТЯЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ «СОНЯШНИК»

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. ДИТЯЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ «Соняшник» є громадським, створеним на добровільних засадах, самодіяльним об’єднанням дітей та підлітків.

2. У своїй діяльності об'єднання керується Конституцією України, чинним законодавством та цим Статутом.

3. Дитяче об'єднання «Соняшник» взаємодіє з державними органами, громадськими об’єднаннями, які додержуються демократичних та гуманістичних принципів, тісно співпрацює з батьками дітей та підлітків.

4. Основною метою діяльності об'єднання є захист прав та інтересів своїх членів, об’єднання зусиль для добрих і корисних справ, розвитку здібностей підростаючого покоління.

5. Дитяче об'єднання "Соняшник" виступає проти політизації дитинства, будь-якої монополії в дитячому русі, за співробітництво на засадах партнерства з усіма гуманістичними об’єднаннями.

ЗАВДАННЯ ДИТЯЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ "СОНЯШНИК"

1. Згуртування дітей та підлітків з метою вироблення навичок виконання добрих і корисних справ, розвиток різноманітних здібностей підростаючого покоління.

2. Виховання у дітей віри в себе, у свої сили, любові до родини, до краю, в якому народився.

3. Пізнання та примноження краси природи.

4. Утвердження, збереження та примноження традицій свого народу.

5. Знайомство з історичним минулим України.

6. Виховання підростаючого покоління в дусі поваги до старших, піклування про молодших, своїх рідних, близьких та друзів.

7. Надання волонтерської допомоги інвалідам, ветеранам та людям похилого віку.

8. Прищеплення любові до праці.

ЧЛЕНИ ОБ'ЄДНАННЯ

1. Членами д/о «Соняшник» можуть бути діти (підлітки) незалежно від національності та соціального походження. Вступ в організацію дітей проводиться, як правило, зі згоди батьків або осіб, що їх замінюють.

2. Прийом до організації здійснюється з 10 років, а до загонів барвінчат, що є супутниками загонів, з 7 років (2-й клас). Член організації може вибути за власним бажанням, повідомивши про це первинний колектив, може бути виключений з організації за вчинки, несумісні зі Статутом і Програмою організації ( ФДОУ).

3. Умови та ритуал прийому визначаються в школі.

4. Члени організації мають право:

· брати участь у зборах, засіданнях Ради д/о;

· засіданнях виборних органів організації, у обговоренні питань її діяльності;

· обирати і бути обраними в органи самоврядування;

· отримувати інформацію про діяльність д/о, відповіді з приводу своїх звернень та критичних зауважень;

· захищати свою позицію при вирішенні будь-якого питання в організації;

· входити до складу громадського об’єднання, діяльність якого не суперечить чинному законодавству;

· вносити пропозиції щодо покращення роботи організації.

5 Член дитячого об'єднання зобов’язаний:

· дотримуватись вимог Статуту;

· піклуватися про поповнення своєї організації;

ПЕРВИННИЙ КОЛЕКТИВ ОРГАНІЗАЦІЇ

Основною структурною ланкою організації є первинний колектив, який створюється за бажанням дітей, при наявності не менше 3 членів і керівника.

КЕРІВНИЙ ОРГАН ОРГАНІЗАЦІЇ

1. Найвищим органом самоврядування дитячого об'єднання «Соняшник» є загальношкільні збори, які проводяться раз на рік.

2. Загальношкільний збір приймає Статут та Програму організації, обирає голову Ради д/о.

3. Засідання Ради об'єднання проводиться один раз на місяць.

4. Збори та засідання можуть бути організаційними, підсумковими, запланованими, терміновими, робочими та урочистими.

СИМВОЛИ, АТРИБУТИ ТА РИТУАЛИ ДИТЯЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ

Шкільна організація, як і ФДОУ, має свої символи: прапор та краватку семи кольорів, девіз та емблему; для барвінчат - значок «Барвінок».

Краватка семи кольорів - це символ чистоти, мальовничості, життєрадісності дитинства, незалежності від будь-яких політичних партій, рухів.

Краватку члени організації можуть носити щоденно за бажанням, але обов’язково в урочисті дні.

Гімн шкільної організації – «Веселкова».

Девіз д/о «Соняшник» – «Твори, спостерігай, шукай і світ навколо пізнавай!».

Урочиста обіцянка вступаючого до організації:

“Я, (прізвище, ім’я), вступаючи до Федерації організацій України, обіцяю жити за законами єдності слова та діла, честі і совісті, дружби і товариськості, турботи і милосердя”.

НАШІ ПРОЕКТИ

Проект "ВЕТЕРАН ЖИВЕ ПОРУЧ"

Проект "МАРАФОН ДОБРИХ СПРАВ"