Щорічно 16 жовтня відзначається Всесвітній день здорового харчування. Давня мудрість говорить: "Ми є те, що ми їмо". Тому мета цього дня - залучення уваги громадськості до проблем харчування в сучасному суспільстві.

ПАМ'ЯТКА

ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ

Епідемічна ситуація в Харківській області щодо захворюваності на COVID-19 залишається напруженою. Так, протягом березня 2023 року в Харківській області зареєстровано 1667 випадків захворювання на COVID-19, за період з 10 по 16 квітня 2023 року-659 лабораторно підтверджених випадків захворювання.

Відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» дія карантину на території України продовжено до 30 квітня 2023 р.

Коли діти перебувають близько один до одного, існує підвищений ризик того, що вони передадуть один одному респіраторні захворювання, такі як грип чи COVID-19. Ризик особливо високий серед дітей молодшого віку, які можуть ділитися іграшками, що були у них в руках або в роті. Діти також частіше, ніж дорослі, хворіють на респіраторні захворювання та з більшою ймовірністю поширюють його серед інших, в тому числі серед членів своєї сім'ї.

Тому зараз під час проведення занять в онлайн-режимі важливо навчати дітей профілактики гострих респіраторних захворювань.

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19В рекомендовано:

Тримати дітей вдома, якщо вони захворіли (це стосується лише легких форм захворювання, при погіршенні стану обов'язково зверніться до свого сімейного лікаря). Пам’ятайте, що дітям потрібен відпочинок, щоб одужати. Без достатнього відпочинку вашій дитині може знадобитися більше часу, щоб відчути себе краще. Людям з ослабленою імунною системою часто потрібно ще більше часу, щоб відновитися.

Тримати хворих і здорових дітей окремо.

Уникати контакту із особами з проявами респіраторного захворювання, тримайтеся на відстані не менше 1 -2 м від хворих людей (краплі, що містять вірус грипу, можуть переміщатися не менше ніж на 1-2 м, тому залишаючись на такій відстані від хворих людей, можна знизити ймовірність того, що ваша дитина захворіє).

Навчіть своїх дітей завжди прикривати рот під час кашлю і чхання

Переконайтеся, що ваші діти прикривають ніс і рот серветкою коли вони кашляють або чхають. Попросіть їх викинути використану серветку і негайно вимити руки.

Навчіть дітей правильно мити руки

Переконайтеся, що ваші діти ретельно і часто миють руки з милом і водою.

Навчіть їх, як важливо мити руки, перш ніж торкатися їх очей носа або рота.

Миття рук знижує кількість респіраторних вірусів, які можуть поширюватися, коли ви торкаєтеся рук інших людей або торкаєтеся поверхонь і предметів, таких як столи і дверні ручки.

Очищуйте поверхні та предмети, до яких часто торкаються, такі як іграшки, столи, дверні ручки, поручні, клавіатури комп'ютера, телефони і іграшки.

як захиститися від коронавірусу

Про коронавірус

Як вижити під час війни: корисні поради

/Files/images/2021_2022/мінна.jpg

/Files/images/2021_2022/артилерія.jpeg

/Files/images/2021_2022/зброя.jpeg

/Files/images/2021_2022/стрілецька.jpeg

/Files/images/2021_2022/Безпека.jpg

Дорогі учні! Збереження вашого життя залежить від дотримання правил безпечної поведінки в різних ситуаціях. Пропонуємо вашій увазі інформацію Головного управління ДСНС України в Харківській області.

/Files/images/2020_2021/А.jpg

/Files/images/2020_2021/Б.jpg

/Files/images/2019_2020/27655804.png

Все, що треба знати про ГРИП та ГРВІ