ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

/Files/images/2023-2024/1 клас.png

Адміністрація та педагогічний колектив запрошують всіх бажаючих приєднатися до дружньої родини Харківського ліцею № 139. Наш ліцей – місце, де приємно навчатись, де не тільки дають знання, а й формують уміння застосовувати їх у повсякденному житті. Тут прислухаються до думки кожного, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

Батьки нашого ліцею знають, що кожне їхнє слово почують, а співпраця та взаєморозуміння завжди є основою у стосунках.

Навчання організоване з використанням цифрових технологій.

Чекаємо всіх бажаючих уже сьогодні!

Є питання?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: 0973327952 Балицька Ірина Іванівна (заступник директора)

ПИШІТЬ: lyceum139@ukr.net

Більше дізнатися про нашу школу можна на офіційному сайті

З організацією роботи з майбутніми першокласниками ви можете познайомитися в Телеграм-каналі «Першокласник ХЛ № 139» за посиланням https://t.me/skhool139

Чекаємо тебе, наш майбутній першокласнику!

Подати документи для зарахування до 1-го класу можна особисто в школі щодня з 9.00 до 14.00 АБО через сайт «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» https://school.isuo.org/

Ми знаємо, як зробити так, щоб найперші кроки, зроблені малюком у шкільному світі, були радісними і впевненими!

НАКАЗ МОН №367 від 16.04.2018 Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Майбутній першокласник

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО 1 КЛАСУ
2024-2025 навчального року

Батькам майбутніх першокласників

Які нормативні документи регулюють вступ до 1 класу?

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за№ 564/32016.https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18.

Коли розпочинається прийом документів для вступу дитини до 1 класу на 2024-2025 н.р.?

Прийом документів для вступу дитини в перший клас здійснюється щоденно, окрім суботи та неділі з 09:00 – 14:00

Чи визначена дата закінчення прийому документів для вступу дитини до 1 класу на 2024-2025 н.р.?

Дата закінчення прийому закладами загальної середньої освіти документів для вступу до 1 класу —31 травня.

Хто подає документи для вступу дитини до 1 класу?

Документи подаються одним з батьків дитини (їх законними представниками) особисто до 31 травня.

Які необхідні документи для зарахування до 1 класу?

Необхідно одному з батьків до 31 травня надати:

· заяву про зарахування (бланк заяви отримаєте в ліцеї),

· копію свідоцтва про народження дитини та оригінал;

· оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682,зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089,

· «Карту профілактичних щеплень» за формою № 063/о.

· у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Хто має право першочергового зарахування до 1 класу?

Першочергово до 1 класу зараховуються діти:

· місце проживання яких, чи одного з батьків,на території обслуговування закладу освітипідтверджене документально.

· які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі

· які є дітьми працівників ліцею.

Яким документом підтверджується належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами?

Підтвердженням інформації про належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами є висновок інклюзивно – ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (Постанова КМ№ 806 від 19.09.2018).Під час подання заяви надається оригінал відповідного документа.

Додатково для дитини ВПО: довідка про взяття на облік ВПО.