Інформація про набір учнів до 1-го класу 2018/2019 навчального року

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 05.05.2018 за №564/39016, враховуючи зміст листа-роз'яснення Міністерства освіти і науки України щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, право на першочергове зарахування мають діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у ХЗОШ №139, діти працівників закладу, та батьки яких надали оригінали медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду»

Список дітей, які будуть зараховані до 1-го класу 2018/2019 навчального року першочергово, можна переглянути тут

Кількість запланованих класів – 3

Кількість учнів – 95