Зустріч Голови адміністрації Салтівського району О.О. Топчія з обдарованою молоддю

11 січня 2024 року відбулася зустріч голови адміністрації Салтівського району Харківської міської ради Олексія Олександровича Топчія з обдарованою молоддю району. Стипендіати Харківського міського голови "Обдарованість", переможці Міжнародних та Всеукраїнських олімпіад, творчих конкурсів, талановиті спортсмени - ось далеко не повний перелік талановитої молоді, яка зібралася у гостинній залі Управління освіти. Наш ліцей на заході представляли випускник 2023 року Требін Данило, який був нагороджений Сертифікатом "Обдарованість", та учениця 6-В класу Катречко Анастасія. Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері, з душевними піснями та запальними танцями. Діти відповідали на питання Олексія Олександровича, задавали свої, ділилися мріями, а ще усі отримали подарунки від Голови району. Щиро дякуємо організаторам за чудове свято!