Старт Місячника правової освіти

З метою підвищення рівня правової культури здобувачів освіти, прищеплення їм поваги до прав і свобод людини, забезпечення знання й виконання ними законів; вироблення навичок відповідальної поведінки підростаючого покоління на основі сформованості превентивного світогляду, здатності супротиву до негативних впливів соціального середовища; здійснення інформаційно-просвітницької та профілактичної діяльності, спрямованої на попередження вчинення правопорушень неповнолітніми, попередження асоціальних проявів серед учнів 1 лютого 2024 року в ліцеї розпочався Місячник правової освіти. Для здобувачів освіти 1-11-х класів заплановані різноманітні виховні заходи. Так, учні 6-В класу пройшли цікавий вебквест "Я - людина. Я - особистість!", а учні 10-Б класу перглянули та обговорили презентацію "Конституційні права, свободи та обов'язки людини і громадянина"

/Files/images/2023-2024/10-Б Місячник.jpg